הנוטריון-לוגו

נוטריון הגירה – כל מה שרציתם לדעת

מעבר למדינה אחרת כרוך בטפסים, באישורים ומסמכים שונים שיש להמציא כדי שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר. נוטריון הגירה הוא האדם שמבין בדברים הללו, וזה מי שתרצו שיהיה לצדכם בתכנון מעבר למדינה אחרת
מדיניות הגירה שונה משמעותית בין מדינה אחת לרעותה. אם בישראל דורשים מסמכים מסוימים ואישורים כאלו ואחרים, במדינות כמו ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה ועוד, המסמכים שונים והדרישות שונות. אם אתם מתכננים מעבר לארץ אחרת, כדאי ומומלץ להיוועץ בנוטריונים האמונים על ענייני הגירה.
רוב נוטריוני ההגירה בקיאים בכלל המסמכים והשירותים הנדרשים להגשת בקשת הגירה או לבקשת קבלת ויזה מכל סוג, מין וצורה באוסטרליה, בארצות הברית, בקנדה, באנגליה ובניו זילנד. ישנם נוטריונים נוספים הבקיאים בנושאים ספציפיים הקשורים למדינות ספציפיות.

מה השירותים שמציע נוטריון הגירה?

השירותים הנוטריוניים ניתנים על ידי עורך דין שמוסמך על ידי משרד המשפטים לספק שירותים נוטריוניים בענייני הגירה. השירותים הם בדרך כלל תרגום נוטריון או אישור נוטריוני של מסמכים שתורגמו מהשפה העברית לשפה האנגלית ולשפות זרות אחרות ולהיפך, אישור עותקים נוטריוניים של מסמכים, אימות חתימה נוטריוני על מסמכים שונים ועוד.

מהם תנאי ההגירה למדינות שונות

קנדה

עורכי דין לענייני הגירה עוסקים רבות עם ההגירה לקנדה, משום שעד לפני מספר שנים תנאי קבלת אישור תושבות היו מקלים יחסית. בשנים האחרונות התנאים הוקשחו מעט – ולכן עורך דין נוטריון הגירה יוכל להיות לעזר משמעותי בהגירה לקנדה. הנוטריון יידע למלא עם מי שמבקש אישור תושבות את הטפסים המתאימים בהתאם למקצוע בו הוא עוסק. שגרירות קנדה בישראל מפרטת את התנאים לקבלת מסמכי הגירה ואנו מעניקים מידע זה במרכז מידע שהקמנו עבורכם 03-7949755

ארה"ב

הגירה לארה"ב היא קשה, על סף הבלתי אפשרית. עם זאת, אפשר לקבל אישור עבודה זמני, עם אשרה (ויזה) לעבודה, מוגבלת בזמן. ויזה כזו מקבלים רק אם יש מעסיק בארה"ב שתומך בבקשה. גם אם ההגירה נעשית בגלל נישואים לאזרח ארצות הברית, עורך דין לענייני הגירה יצטרך לעזור להוכיח את הקשר בין בני הזוג.

אירופה

אזרחות אירופאית מגיעה בדרך כלל מקשרים משפחתיים כאלו ואחרים, ומעניקה אזרחות לאותה המדינה, כמו גם אזרחות באיחוד האירופי – מעמד מבוקש לכל הדעות. התנאים משתנים בין המדינות השונות ולכן מומלץ למצוא נוטריון דובר שפת המדינה המיועדת לסיוע בהבנת התהליך וביצועו בצורה הטובה ביותר.

באמצעות תיווך נכון, הגירה לארץ אחרת יכולה להיות פשוטה, נוחה והכי חשוב – אפשרית. מצאו את הנוטריון המתאים לכם ביותר, מבחינת שפה וידע, והיעזרו בו להשגת מטרותיכם. מבטיחים לבוא לבקר

מה היה בעמוד זה

דרושים למשרד עורכת דין ונוטריון רחל שחר 4 משרות פנויות

דרושים

נוטריון הגירה – כל מה שרציתם לדעת

נוטריון נדל"ן – לא להתפוצץ עם הבועה

מדריך נוטריונים בדיוק מה שאתם צריכים

עשרה דברים שחשוב לדעת לגבי נוטריונים

אפוסטיל – במקום בו חותמת נוטריונית לא מספיקה