הנוטריון-לוגו

מדריך נוטריונים בדיוק מה שאתם צריכים

נוטריון אלו שירותים חשובים וקריטיים לגבי מי שזקוק להם. בעניינים כאלו אנחנו נוטים לא להתפשר. כמה סיבות שיעזרו לכם להבין איך ולמה מומלץ להשתמש במדריך הנוטריון שבאתר

רבים מאתנו לא יודעים מהו נוטריון, עד שהם נזקקים לשירותיו של אחד כזה.

נוטריונים הם עורכי דין בעלי הסכמה מיוחדת לחתום ולערוך מסמכים משפטיים מסוגים שונים. עורכי דין אלו קיבלו רישיון מיוחד, אחרי שעבדו לפחות עשר שנים ברציפות בתפקידם המשפטי. חתימתם על מסמכים מסוגים שונים מהווה אסמכתא ואישור לתקינות ולאמינותם של המסמכים.לכן, הבחירה בנוטריון חייבת להיות מושכלת ואחרי מחשבה, כי הרי מדובר פה במישהו שחייב להיות אמין במיוחד. הנוטריונים המופיעים במדריך שלנו נבחנו ואושרו ככאלו הנותנים שירות אמין.

מעוניינים בשירותי נוטריון? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם.

האתר

הקיים כבר למעלה משנה, מציע שני הבדלים קריטיים מאתרים אחרים: הראשון, הזמן שהוא קיים – מצד אחד, מדובר באתר בעל ותק של שנה ולכן הוא נמצא בשימוש על ידי משתמשים רבים. מהצד השני, הוא אינו ארכאי ולא מעודכן, אלא מתוקף כך שנותני השירות בו נאספים כל הזמן החל מלפני שנה, הוא נשאר כל הזמן מעודכן ורלוונטי, ולא תמצאו עצמכם מול נותן שירות שאינו פעיל יותר.

מהם סמכויות הנוטריון?

עורכי דין נוטריון יכולים לבצע את הדברים הבאים: אישור על נכונות תרגום מסמך (המוכר גם כמונח תרגום נוטריוני), אימות חתימה על מסמכים (מי שחתם זה אכן הוא), אימות הסכם ממון, ייפוי כוח נוטריוני, אישור על חיים ועוד. מכל אלו אפשר להבין את המסקנה הברורה: אנחנו חייבים מישהו אמין, מצוין בתחומו, שלא "ידפוק לנו ברז".

איך בוחרים נוטריון?

למרות שהמדריך שלנו כבר עשה עבורכם יותר מחצי עבודה, חשוב לדעת למה יש לשים לב כשבוחרים נוטריון: חשוב לוודא אילו סמכויות וניסיון יש לנוטריון – משום שיש להם סמכויות שונות זה מזה; יש לוודא את תוקף הרישיון הנוטריוני ושהוא אכן תקף בארץ; מהי עלות השירות שהנוטריון גובה – בהקשר זה חשוב לדעת ששכר הטרחה של הנוטריונים קבוע בחוק ואסור לגבות יותר מסכום קבוע, כאשר המחירים נעים בין 52 ש"ח ל-196 ש"ח, ובמקרה של תרגום מסמך שכיר שהעלות יכולה להגיע ל-1,842 ש"ח.
זכרו, באשר לנוטריונים אמינות זה שם המשחק – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. המדריך שלנו רווי בנוטריונים מהטובים ביותר בארץ. אתם רק צריכים לבחור

מה היה בעמוד זה

דרושים למשרד עורכת דין ונוטריון רחל שחר 4 משרות פנויות

דרושים

נוטריון הגירה – כל מה שרציתם לדעת

נוטריון נדל"ן – לא להתפוצץ עם הבועה

מדריך נוטריונים בדיוק מה שאתם צריכים

עשרה דברים שחשוב לדעת לגבי נוטריונים

אפוסטיל – במקום בו חותמת נוטריונית לא מספיקה

נוטריון תרגומים בתל אביב לעומת נוטריון בקריית אונו? מה ההבדל ביניהם? האם קיים הבדל?

אימות חתימה נוטריוני מה זה אימות חתימה נוטריוני